NATURES’BEST OLEJ Z KIEŁKÓW RYŻOWYCH

Reiskeimöl – Olej z kiełków ryżowych

  • wspiera przewód pokarmowy
  • wspiera układ sercowo-naczyniowy
  • wspomaga rozwój mięśni
  • wspomaga wydolność konia

Naturalny olej z kiełków ryżu jest wyjątkowo energetyczny. Wysoki poziom gamma-oryzanolu i witaminy E sprzyja wzrostowi mięśni, motywacji i witalności podczas pracy.
Olej z kiełków ryżu jest odpowiedni dla koni w fazach zwiększonego stresu, takich jak trening lub stanówka oraz w okresach rekonwalescencji.
Zastosowanie:
Dla koni w szczególnych sytuacjach, dla koni sportowych i hodowlanych, po przebytych chorobach w okresach rekonwalescencji.
Kiedy karmić:
NATURE’S BEST Olej z kiełków ryżu pochodzi z otrębów ryżowych i wspiera przewód pokarmowy i układ sercowo-naczyniowy. Dodatkowo wspomaga rozwój mięśni i wydajność konia. NATURE’BEST olej z kiełków ryżu jest szczególnie odpowiedni w żywieniu koni sportowych i w okresie rekonwalescencji.
O produkcie:
NATURE’BEST Olej z kiełków ryżu zawiera do 2% gamma-oryzanolu. Wysoka zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych i witaminy E, wspiera rozwój mięśni i chęć do pracy. Witamina E, jako silny przeciwutleniacz, ma pozytywny wpływ na serce i mięśnie szkieletowe.
Skład:
100% olej z kiełków ryżu
Korzyści dla twojego konia:
Olej z kiełków ryżu NATURE’S BEST jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety koni w okresie nadmiernego stresu, a także stanówki.

Zalecenia żywieniowe:

Ilość w ml/konia/dzień

Typ konia NATURE’S BEST – Olej z kiełków ryżowych
  małe konie/kuce 15 – 30 ml
  duże konie 25 – 50 ml

Zalecenie dodatkowe:

· Zalecamy długoterminowe stosowanie i dostarczanie kwasów tłuszczowych.
· Zapewnić wystarczający ruch (trening), wypas, spacer.
· Świeża woda pitna powinna być stale dostępna.

Opakowanie: 1 litrowa butelka dozująca


  KUP W SKLEPIE