NATURES’BEST OLEJ Z OSTROPESTU

Mariendistelöl – Olej z ostropestu plamistego

  • na problemy z wątrobą
  • wspiera metabolizm komórkowy
  • wpiera regenerację wątroby

Olej z nasion ostropestu plamistego zawiera cenne kwasy tłuszczowe omega-6, witaminy i minerały. Dzięki delikatnemu tłoczeniu na zimno powyższe składniki są w pełni zachowane i nadają sierści wspaniały połysk. Olej wspomaga także regenerację komórek wątroby i jej prawidłowe funkcjonowanie.

Zastosowanie:
Konie ze skłonnością do problemów z wątrobą, wspiera metabolizm komórkowy i regenerację komórek wątroby.

Kiedy karmić:

Zmęczenie, słaba wydajność i utrata masy ciała pomimo wystarczającej podaży paszy mogą być objawami zaburzenia metabolizmu wątroby. NATURE’S BEST olej z ostropestu plamistego może w tym przypadku pomóc w regeneracji wątroby, a stosowanie go ma pozytywny wpływ na układ odpornościowy organizmu. NATURE’S BEST olej z ostropestu plamistego jest tłoczony na zimno i zapewnia organizmowi wszystkie cenne witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe.

O produkcie:

Sylimaryna stosowana w oleju z ostropestu plamistego pomaga chronić i regenerować komórki wątroby. Ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych, zwłaszcza kwasu linolowego, olej z ostropestu plamistego NATURE’S BEST jest szczególnie polecany w codziennej diecie koni. Ponadto, olej ten charakteryzuje się wysoką zawartością witamin, prowitamin i minerałów.

Skład:

100% oleju z ostropestu plamistego

Korzyści dla twojego konia:

Zawarty w NATURE’S BEST olej z ostropestu plamistego ma pozytywny wpływ na funkcje wątroby i wspomaga prawidłowy metabolizm wątroby. Ponadto jest bogaty w kwasy omega-6, witaminy i minerały, zwiększając tym samym dzienny udział tych składników w organizmie konia.

Zalecenia żywieniowe:

Ilość w ml/konia/dzień

Typ konia NATURE’S BEST – Olej z ostropestu plamistego
  małe konie/kuce 30 – 70 ml
  duże konie 50 – 150 ml

Zalecenie dodatkowe:

· Zalecamy długoterminowe stosowanie i dostarczanie kwasów tłuszczowych.
· Zapewnić wystarczający ruch (trening), wypas, spacer.
· Świeża woda pitna powinna być stale dostępna.

Opakowanie: 1 litrowa butelka dozująca


  KUP W SKLEPIE