Original BT-Hefe Press

DZIEKI DUŻEJ ZAWARTOŚCI DROŻDŻY – WSZYSTKO POZOSTAJE W RÓWNOWADZE –
błyszcząca sierść, silne i mocne kopyta, zdrowa flora jelitowa

BT-Hefe Press jest dietetyczną i wartościową paszą uzupełniającą – opracowaną na bazie drożdży piwnych i młóta. Suszone młóto jest bogate w błonnik, z kolei drożdże piwne charakteryzują się wysoką koncentracją witamin z grupy B, które odpowiedzialne są za prawidłową równowagę naturalnej flory bakteryjnej jelita grubego. Obecne w BT-Hefe Press wrażliwe substancje biologicznie czynne zostają na skutek delikatnego suszenia w niskich temperaturach utrzymane w swojej najwyższej aktywności. Dzięki temu preparat skutecznie wspiera pracę jelit i regenerację wątroby..

  • błyszcząca sierść i mocne kopyta
  • zdrowa flora jelitowa
  • działanie prebiotyczne, wysoka koncentracja witamin z grupy B
  • ochrona przed zaburzeniami pokarmowymi i odpornościowymi

Naturalne aminokwasy, nienasycone kwasy tłuszczowe, bioaktywne witaminy jak również mikro- i makro elementy łączą w BT-Hefe Press to co najlepsze dla zdrowia każdego konia. Produkt może być stosowany profilaktyczne oraz klinicznie- w przypadku pojawienia się niepokojących objawów tj. kruche kopyta, matowa sierść, biegunka, morzyska. BT-Hefe Press może stanowić również doskonałą bazę dla wysokich osiągów w sporcie, hodowli, a także w stresowych sytuacjach związanych np. ze zmianą stajni. Forma delikatnego granulatu zapewnia nie wywołuje alergicznych reakcji.

Miarka Höveler – mieści 1000 g paszy – BT-Hefe Press

27% białko surowe, 8,1% oleje i tłuszcze surowe, 8,7% włókno surowe, 9,4% popiół surowy, 1,5% wapń, 0,8% fosfor, 0,3% sód, 0,2% magnez

Energia strawna: 13,8 MJ

Skrobia: 5,30%
Cukier: 3,60%

młóto browarniane, drożdże i ich części [drożdże piwne], siemię lniane ekstrudowane, otręby pszenne, cukier (z buraków cukrowych) [sacharoza], dekstroza, chlorek sodu.

Dodatki dietetyczne w 1 kg: 80 000 j.m. witamina A , 3 000 j.m. witamina D3, 600 mg witamina E.

Duże konie
BT-Hefe Press 50 g/dzień/100 kg masy ciała do stałej dawki

Świeża, nie za zimna woda do picia powinna zawsze być do dyspozycji.


Opakowanie: 8kg,  25 kg

  KUP W SKLEPIE