HÖVELER – LINIA PRODUKTÓW DLA KONI

Już od ponad 100 lat filozofią firmy Höveler jest produkcja najwyższej jakości paszy dla zwierząt hodowlanych.
W ciągu wieku firma stała się wiodącym producentem pasz w Europie.


HÖVELER

EQUINOVA®

HÖVELER WESTERN

HÖVELER HERBS

Jesteśmy jedną z największych firm w Europie oferujących środki żywienia zwierząt. To co wyróżnia nas na rynku producentów mieszanek mineralno-witaminowych, pasz oraz koncentratów dla zwierząt hodowlanych i czyni nasz biznes wyjątkowym, to przede wszystkim:

Tradycja i doświadczenie

Na rynku polskim funkcjonujemy od 1996 r., ale nasze doświadczanie w branży sięga znacznie dalej, bo 1905 r. W tym czasie poznaliśmy wymagania i potrzeby naszych Klientów i wiemy jak je zaspokajać.

Najwyższa Jakość

Odpowiednio dobrane składniki, sprawdzone metody i komponenty oraz wysoko wykwalifikowany zespół to gwarancja najwyższej jakości oferowanych towarów i usług.

Serwis Żywieniowy

Od momentu powstania firmy świadczymy usługi w zakresie doradztwa żywieniowego. Indywidualny doradca żywieniowy to kompetentna osoba, której zadaniem jest poprowadzić naszego klienta do sukcesu. Nasi doradcy dostępni są na terenie całego kraju!

Szkolenia

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i kompetencjami poprzez organizację cyklicznych szkoleń dla hodowców i dystrybutorów.

Konkurencyjność

Kieruje nami zasada konkurencyjności. Obniżamy własne koszty, następnie niskie koszty przenosimy na klientów w postaci możliwie najniższych cen. Cały zysk przeznaczamy na nowe inwestycje i rozwój firmy, a zatem jej pracowników oraz klientów.

Najlepsze Ceny

Stosujemy sprawdzone rozwiązania dlatego też oferujemy korzystniejsze ceny. System naszych promocji i upustów daje gwarancję uzyskania najlepszych cen!

Transport i dystrybucja

Nasze produkty dostarczane są do klientów za pomocą własnego transportu, bądź za pośrednictwem rozbudowanej sieci dealerów. Własny transport oraz punkty dealerskie zlokalizowane na terytorium całego kraju pozwalają na terminowe dostawy i szybką reakcję na potrzeby hodowców.

Kompleksowe rozwiązania

Rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta i proponujemy mu kompleksowe rozwiązania. Oferujemy doskonałe produkty, świadczymy usługi w zakresie doradztwa żywieniowego oraz usługi laboratoryjne. Tworzymy programy żywieniowe i nadzorujemy ich wdrażanie.

Ludzie

W Blattin Polska najważniejszym zasobem są ludzie. Ich wiedza, kompetencje i doświadczenie dzień po dniu prowadzą firmę do sukcesu. Wspólna praca naszego zespołu pozwala na dobrą komunikację z klientem, rozpoznanie i zrozumienie jego potrzeb oraz praktyczne zastosowanie posiadanej wiedzy i zgromadzonego doświadczenia do realizacji celów klienta.