HYALARTHRON

Wsparcie układu mięśniowo-szkieletowego

Dodatek paszowy

  KUP W SKLEPIE

KWAS HIALURONOWY I SIARCZAN CHONDROITYNY – WSPIERA STAWY, ŚCIĘGNA I WIĘZADŁA – ZAWIERA PRZECIWUTLENIACZE – POPRAWIA MOBILNOŚĆ – ZGODNY Z ADMR*

Hyalarthron to nowy produkt w asortymencie Equinova, wspierający nadwyrężony układ mięśniowo-szkieletowy koni wyczynowych, również w czasie trwania zawodów i całego sezonu startowego. Nasz nowy suplement jest zgodny z przepisami antydopingowymi i lekarskimi (ADMR) Niemieckiego Związku Jeździeckiego i dlatego może być również stosowany w sporcie wyczynowym bez ryzyka dopingu.

Zawarty w preparacie kwas hialuronowy jest głównym składnikiem płynu stawowego. W warunkach fizjologicznych hialuronian (sól kwasu hialuronowego) jest związkiem syntetyzowanym i wydzielanym do płynu stawowego przez komórki błony maziowej. Warunkuje on lepko-sprężyste właściwości płynu stawowego oraz odgrywa istotną rolę w ochronie chrząstek i prawidłowym ruchu stawów. Ponadto jest budulcem stawu, chrząstek stawowych i tkanki łącznej.

Zawarty w preparacie siarczan chondroityny jest ważnym składnikiem tkanki chrzęstnej wspierającą pracę stawów. To dzięki chondroitynie wytwarzane są protoglikany, których funkcją jest produkowanie mazi (substancji międzykomórkowej) zapewniającej poślizg i chroniącej stawy przed urazami oraz przed działaniem sił zewnętrznych.

Zawarty mangan jest ważnym pierwiastkiem śladowym mającym wpływ na zdrowie stawów. Wpływa na elastyczność tkanki łącznej. Bierze czynny udział jako kofaktor w tworzeniu własnych glikozaminoglikanów w metabolizmie tkanki łącznej. Mangan ma również kluczowe znaczenie w metabolizmie kości.

Metionina jako aminokwas siarkowy korzystnie wpływa na regenerację kopyt, sierści, skóry, kości i chrząstek. Wyraźnie pobudza procesy regeneracji tkanki łącznej.

Skład: cukier paszowy, olej lniany rafinowany, siarczan chondoityny, lecytyna, kwas hialuronowy

Składniki analityczne: 63% wilgotności, 1,20% białka surowego, 7,00% tłuszczu surowego, 0,00% włókna surowego, 2,10% popiołu surowego

Dodatki na kg – dodatki dietetyczne: 8 g lizyny w postaci monochlorku L-lizyny (3c322), 2 g DL metioniny (3c301), 5.000 mg witaminy E (3a700), 231 mg miedzi w postaci hydratu chelatu glicynowo-miedziowego, pentahydrat (3b413), 400 mg manganu w postaci chelatu glicyno-manganowego (3b506), 1.500 mg cynku jako hydrat chelatu glicyny cynku (3b607)

Dodatki sensoryczne: 1.000 mg suchego ekstraktu z winogron (2b485)

Stosowanie: na 100 kg masy ciała dziennie:

10 ml – ostra faza

5 ml – profilaktycznie

5 ml – wsparcie układu mięśniowo-szkieletowego

7,5 ml dla – wsparcie dla koni sportowych

Aplikacja powinna odbywać się codziennie przez co najmniej 30 dni z rzędu.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć!

suplement jest zgodny z przepisami antydopingowymi i lekarskimi (ADMR) Niemieckiego Związku Jeździeckiego

*Okres karencji zgodnie z przepisami antydopingowymi i lekarskimi (ADMR) Niemieckiego Związku Jeździeckiego: BRAK !

  KUP W SKLEPIE